Koordinatörler

TUNCAY ŞİMŞEK

Eğitimini Londra’da ekonomi ve uluslararası ticaret okuyarak tamamladı.

Borsa Danışmanı, borsa brokerlığı ve bankacılık sektöründe yatırım danışmanlığı yaptıktan sonra, kurumumuzda işletmenin idaresi satın alması, gıda üretimi, spor salonları ve personel idaresi sosyal etkinlikler konularında uzun yıllardır çalışmaktadır.

Eğitimin dışındaki yatırımlarda danışmanlık yapmaktadır.

ALTAY MURAT ŞİMŞEK

Schiller Üniversity İsviçre ve İngiltere’de Otel Müdürlüğü ve Turizm İşletmeciliği okudu.Ahmet Şimşek Koleji’nin tüm fiziksel, Personel ve Teknik işleyişinde ve Eğitim Müdürlüklerine destek vererek, eğitsel araç – gereç ve birimler arasında etkin koordinasyonu sağlamaktadırlar.

Her sene okulun daha fazla gelişmesine katkı sağlayarak modernizasyona önem vermektedirler.

NİLAY ŞİMŞEK

Kadıköy Kız Lisesi mezunu olan Nilay Şimşek Galatasaray Kulübü’nün  lisanslı yüzücüsüdür.İngilitere’de “İnternational Scholl ” Dil Eğitim Merkezinde eğitim görmüştür. Ahmet Şimşek Koleji’ndeki  öğrencilerimizin yüzme eğitiminin başında olup bu bölümün “Yüzme Eğitim Koordinatörlüğünü” yapmaktadır.

 E.YASİN ŞİMŞEK

1982’ de İstanbul’ da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ahmet Şimşek Kolej’ inde tamamladıktan sonra A.B.D.’ nin Los Angeles şehrine gitti. Long Beach State Üniversitesi’ nde Business Edministration ve Political Science bölümlerini okuyup 2 diploma aldı. Yüksek derecede İngilizce bilen E. Yasin Şimşek, okulumuzun AR-GE bölümüne gelişen eğitim ve öğretim teknolojileri hakkında A.B.D.’ den bilgi aktarımı yapmaktadır.

 YASEMİN ŞİMŞEK

İlköğretim ve Liseyi Ahmet Şimşek Kolejinde okudu. Maltepe Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümünü üniversite 2.si olarak bitirdi. Amerika Birleşik Devletlerinde UCLA (Universt of California Los Angeles)’te 2 yıl süren yüksek eğitimini tamamladı. Halen Grafik Disayner olarak Los Angeles’te çok özel çalışmalara imza atarak ülkemizi başarıyla temsil etmekte ve okulumuz için geniş kapsamlı bir kurumsal kimlik hazırlamaktadır.

 Y.AHMET ŞİMŞEK

İlköğretim ve Lise eğitimini Ahmet Şimşek Kolejinde tamamladı. Maltepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım Bölümünü bitirdikten sonra Amerika Birleşik Devletlerinde Kalifornia International Üniversitesinde Business Management (İşletme) masteri yaptı.Amerika Los Angles’da National Universty’de film editörlüğü,dijital sinematografi ve senaryo yazımı üzerine (phd) doktora yaptı.Hollywood’da birçok film setinde çalışarak tecrübe kazandı.Kendisinin yazıp,yönetip baş rolünü oynadığı birçok film projelerine de imza attı.